HYDROSET працює з усіма типами зовнішніх блоків Mitsubishi Electric

 

- побутові системи М-серії

- напівпромислові системи MR. SLIM

- системи опалення та нагріву води ZUBADAN

- мультисистеми М-серії

- VRF-системи CITY MULTI серії Y

 

При роботі у складі мультисистем досягається найкращий економічний ефект.

 

Така система дуже зручна, коли немає можливості встановити кілька зовнішніх блоків, або це неможливо з естетичної точки зору.

 

Взимку HYDROSET використовується для обігріву приміщення і нагріву санітарної води, а в літній період може охолоджувати приміщення за допомогою всього спектру внутрішніх блоків Mitsubishi Electric (стандарт, дизайн, канальних, касетних, консольних).

 

В цьому випадку можна домогтися оригінальних інтер'єрних рішень.

 

 

 

Широкий діапазон потужностей теплового насоса

 

Потужність систем можна гнучко варіювати від 2,5 кВт до 33кВт. Потужні моделі, найчастіше, використовуються для заміни застарілих мінічиллерів для охолодження житлових, комерційних приміщень та в технологічних процесах.

 

 

Управління системою за допомогою графічного тачскрін-дисплея

 

Спеціалізований контролер V-tech від Vezatek technologie s.r.o. дозволяє отримати справжнє задоволення від керування та налаштувань теплового насоса HYDROSET. А інформативність навіть складних підрозділів меню дозволяє легко налаштувати роботу системи практично під будь-які потреби.

Робота на обігрів та охолодження.

 

В режимі охолодження, так як конструктив являє собою спліт-чиллер, не потрібно проміжного незамерзаючої теплоносія (гліколю).

 

Цим досягнута висока безпека, і ефективність системи.

Нагрів ГВП

 

Деякі функції які використовуються при підготовці ГВП не мають аналогів у інших виробників.

 

Так, крім стандартного нагріву бака ГВП за допомогою зовнішнього блоку, є можливість налаштувати просунуті алгоритми роботи як внутрішнього бустерного електричного нагрівача, так і зовнішнього нагрівача вбудованого в бак.

 

Наприклад, можна налаштувати максимальну потужність (2/4/6 кВт) вбудованого нагрівача, яку буде використовувати гідромодуль для підігріву санітарної води до більш високих температур.

 

 

Також, гідромодуль може автоматично управляти зовнішнім нагрівачем в баку. Такий режим цікавий тим, що підготувавши воду до певної температури зовнішнім блоком, тепловий насос повертається в основний режим роботи, паралельно догріваючи зовнішнім нагрівачем воду в баку.

 

Ще один унікальний режим роботи - це нагрівання води в баку тільки вбудованим нагрівачем за розкладом. Наприклад, можна налаштувати цей режим так, що вночі, під час дії низького тарифу на електроенергію, тепловим насосом не виконується перемикання енергії зовнішнього блоку на нагрів ГВП, він буде гріти його тільки зовнішнім електронагрівачем.

 

Під час дії такого тарифу, перевитрата енергії буде невеликою, але основний режим нагріву-охолодження приміщення не буде перериватися, і це значно збільшить комфортність експлуатації.

 

Режим знезараження бака ГВП в HYDROSET є стандартним.

 

 

 

Режим «HYBRID»

 

Ще один оригінальний режим роботи HYDROSET режим "HYBRID".

 

Це режим обігріву, тільки за допомогою вбудованого триступеневого нагрівача. Максимальна потужність 6 кВт. Зручний режим, для поступового введення об'єкта в експлуатацію, при плановому обслуговуванні зовнішнього блоку, або в аварійному режимі.

 

 

Режим «UPS»

 

У цьому режимі, гідромодуль  HYDROSET підключається через спеціальні клеми до джерела безперебійного живлення невеликої потужності. І в меню активується стеження за зникненням живлення.

 

HYDROSET буде безперервно контролювати наявність напруги мережі живлення. У разі його зникнення, він миттєво закриє електромагнітний клапан відсікаючий подачу холодоагенту і продовжить деякий час прокачувати теплоносій через теплообмінник. Потім зупинить циркуляційний насос, і перейде в режим очікування.

 

Після появи напруги в мережі, гідромодуль перейде до поточного режиму роботи автоматично.

 

Ця функція дозволяє значно убезпечити систему від заморожування і руйнування теплообмінника при зникненні напруги в мережі під час роботи на охолодження або в момент оттайкі зовнішнього блоку, при роботі на обігрів.

 

 

 

 

Широкі технічні і функціональні можливості

 

Тижневий таймер на 8 подій в день. Незалежний для обох режимів нагрівання / охолодження.

 

 

Робота за погодозалежним алгоритмом. П'ять температурних діапазонів зовнішньої температури.

 

Автоматичний перехід на альтернативне джерело тепла, при зниженні температури зовнішнього повітря нижче встановленої користувачем межі.

Автоматичне визначення серії зовнішнього блоку.

 

Управління електронними вентилями для автоматичного перемикання режимів охолодження / нагрівання, і для перемикання контурів охолодження / нагрів / підготовка ГВП.

 

Управління зовнішнім додатковим нагрівальним приладом (газовим, електричним, твердопаливним котлом) для обігріву.

 

Управління зовнішнім додатковим електричним (газовим) нагрівачем для ГВП.

 

Управління зовнішнім нагрівачем піддону зовнішнього блоку.

 

Можливість зупинки / запуску теплового насоса зовнішніми контактами.