У Streamair  DVX   використані найпрогресивніші напрацювання, матеріали, програмні алгоритми та електронні компоненти.

 

- шість температурних датчиків

- два датчика вологості

- два вентилятора з незалежним цифровим керуванням

- два електричних нагрівача по 1,5 кВт з безконтактним керуванням

- алюмінієвий рекупераційних теплообмінник з покриттям BlueFin

- карманні фільтри

- пульт управління з графічним дисплеєм, з сенсорним управлінням

Доступні моделі:
Streamair  DVX-650  продуктивністю 650 куб.м/год
 Streamair  DVX-1000 продуктивністю 1000 куб.м/год

Усередині звичного оку паралелепіпеда з оцинкованої сталі приховуються безліч технологій та технічних рішень.

Низькопрофільний корпус припливно-витяжної установки висотою 335 мм легко встановлюється в невеликий підстельовий простір. Зроблений він за принципом сендвіч-панелі, з утепленням всередині з 20 мм базальтової вати. Це забезпечило відмінну термо- і шумоізоляцію. Камери припливного і витяжного вентилятора додатково звукоізольовані спеціалізованим синтетичним звукопоглиначем товщиною 3 мм. Це дозволило на 30% зменшити шум повітря в повітроводах, що дало відмінний акустичний комфорт при експлуатації установки.

Рекупераційний теплообмінник, виготовлений з алюмінію з епоксіполімерним покриттям BlueFin.

 

На відміну від плівкових або паперових теплообмінників він не дає перетікання повітряних потоків, і може використовуватися в комерційних приміщеннях, фармацевтичних об'єктах і в закладах громадського харчування. А також, ця його властивість мінімізує циркуляцію у приміщенні патогенних вірусів та бактерій.

 

Легко очищується і стійкий до агресивних середовищ.

Повноцінні карманні фільтри 400х200 не дають пилу проникати в приміщення і забруднювати теплообмінник і лопасті вентиляторів. У порівнянні з простими сітчастими фільтрами інших виробників, у Streamair  DVX    повітря очищається у багато разів краще.

Два вентилятора з цифровим керуванням, швидкість яких змінюється від 0 до 100% з кроком в один відсоток. Ідеальний плавний пуск не створює ударних навантажень, і перевантажень на лінії живлення.

Цифрові модулі управління задають швидкість обертання вентиляторів, плавно регулюють потужність двох електронагрівачів за методом безконтактного пропорційного регулювання, а також зчитують показання чотирьох температурних датчиків і двох датчиків вологості, і передають дані в центральний обчислювальний модуль.

Центральний контролер виробляє все математичні та аналітичні розрахунки, і за допомогою спеціальних алгоритмів на основі принципів нечіткої логіки розраховує необхідні швидкості вентиляторів, потужності і час включення допоміжних електронагрівачів. Також він займається всім обміном інформацією між цифровими модулями управління і високотехнологічним пультом управління вентиляційної установкою.

Управляє вентиляційної установкою сенсорний графічний пульт дистанційного керування. Він доступний в двох кольорах - чорному і білому. Стримана графіка основного екрану, а також розроблений ексклюзивно для Streamair  DVX  ультратонкий корпус товщиною всього 18 мм, дозволяє гармонійно вписати його в будь-який інтер'єр, від хай-тека до класики.

Переважна більшість ПВУ, під час своєї роботи приймають за константу вологість повітря в приміщенні. Зазвичай інженерами закладається величина 80%.

 

Виходячи з цього, контролер ПВУ при зниженні температури приточного повітря або починає включати опціональний попередній нагрівач, або, якщо він не передбачений, зупиняти з певною періодичністю припливний вентилятор, щоб уникнути випадіння конденсату в рекупераційному теплообміннику та його замерзання.

 

Це призводить до того, що в приміщення перестає подаватися необхідна кількість повітря. Воно подається з інтервалами, причому зі зниженням температури інтервали збільшуються.

Streamair  DVX   – це складний апарат з елементами штучного інтелекту. Грунтуючись на свідченнях багатьох датчиків вологості і температури, він постійно розраховує точку випадання роси.

 

Можливість регулювання швидкості обертання кожного з вентиляторів з кроком в 1%, дозволяє йому змінювати баланс припливного і витяжного повітря в заданих межах, уникаючи випадіння конденсату. Якщо дозволений діапазон вичерпаний, то він починає використовувати попередній нагрівач.

 

У будь-якому випадку потік повітря не переривається повністю, забезпечуючи максимально можливий комфорт.

 

У режимі Hi Perfomance необхідно налаштувати тільки температуру повітря, що подається і одну з п'яти швидкостей припливно-витяжної установки. Streamair  DVX   буде реалізовувати максимальну продуктивність балансуючи в межах 10% вентиляторами і, якщо необхідно, допомагаючи вбудованим попереднім електричним нагрівачем з електронним управлінням.

 

Температуру що подається в приміщення він буде підтримувати вбудованим додатковим електричним нагрівачем з електронним управлінням.

У режимі  Eco - Streamair  DVX  перейде в режим екстремальної економії енергоспоживання. Електронагрівачі НЕ будуть задіяні. Центральний контролер буде розраховувати і подавати якомога більше повітря, балансуючи вентиляторами в межах 30%. Якщо ж цього буде недостатньо, то він буде періодично зупиняти припливний вентилятор. Але час зупинки не буде фіксованим. Постійно заміряючи вологість і температуру повітря, що виходить, контролер максимально швидко запустить приплив.

У режимі Manual просунутий користувач може реалізувати практично будь-який варіант роботи ПВУ:

 

- встановити дисбаланс вентиляторів в межах 0-40%,

- відключати кожен з електронагрівачів окремо,

- встановлювати температуру повітря, що подається від 10 до 30 градусів.

 

І нарешті, якщо необхідно зупинити примусово будь-який з вентиляторів, перетворюючи установку у припливну або витяжну. Залежно від дозволених до використання компонентів Streamair  DVX  автоматично вибере найбільш правильний режим роботи.

Ще однією особливістю Streamair  DVX є те, що до одного пульта можна підключити до восьми припливно-витяжних установок. В цьому випадку всі установки будуть працювати синхронно, передаючи всі дані в один пульт. Це дозволяє наростити продуктивність системи, надавши їй децентралізований вид.

 

Габаритні розміри Streamair  DVX  (PDF)