HYDROSET працює з усіма типами зовнішніх блоків Mitsubishi Electric

 

побутові системи М-серії

напівпромислові системи MR. SLIM

системи опалення та нагріву води ZUBADAN

мультісістеми М-серії

VRF-системи CITY MULTI серії Y

 

 

При роботі в складі мультисистем досягається найкращий економічний ефект. Один зовнішній блок використовується взимку гідромодулем HYDROSET для нагріву, а в літній період може охолоджувати приміщення за допомогою всього спектру внутрішніх блоків Mitsubishi Electric (стандарт, дизайн, канальних, касетних, консольних).

 

 

 

Широкий діапазон потужностей теплового насоса

 

Потужність систем можна гнучко варіювати від 2,5 кВт до 33кВт.

 

 

 

Управління системою за допомогою графічного тачскрін-дисплея

 

Зручне і наочне управління всіма процесами.

 

 

 

Робота на обігрів і охолодження.

 

В режимі охолодження, так як конструктив є спліт-чиллер, не потрібно проміжного незамерзаючого теплоносія (гліколю). Високий рівень безпеки, і ефективність системи.

 

 

Режим «UPS»

 

У гідромодулі HYDROSET існує можливість штатного підключення джерела безперебійного живлення. Використання цієї функції, значно збільшує безпеку експлуатації теплового насоса.

 

Працюючи на охолодження, або в момент розморожування зовнішнього блоку, при пропажі напруги живлення, HYDROSET миттєво закриває електронний фреоновий клапан, і продовжує прокачування води через теплообмінник.

 

Таким чином, гідромодуль запобігає закипання хладагента в теплообміннику, і його розрив замерзаючою водою. Після завершення всіх необхідних процесів HYDROSET переходить в черговий режим, щоб при подачі напруги знову повернутися до роботи.

 

 

 

Режим «HYBRID»

 

Режим роботи HYDROSET на обігрів, тільки за допомогою вбудованого триступінчатого нагрівача. Максимальна потужність 6 кВт. Зручний режим, для поступового введення об'єкта в експлуатацію, при плановому обслуговуванні зовнішнього блоку, або в аварійному режимі.

 

 

 

Нагрів ГВП

 

Гнучке управління режимами нагріву санітарної води.

Нагрівання за допомогою зовнішнього блоку.

 

Догрів води до високої температури вбудованим нагрівачем, або нагрівачем, вбудованим в бак непрямого нагріву. В цьому випадку тепловий насос йде на основний режим роботи, паралельно догріву води. Висока функціональність.

 

 

Режим роботи - тільки електричний нагрівач за таймером. При двухтарифному лічильнику електроенергії, можна налаштувати нагрів води вбудованим в бак нагрівачем під час дії низького тарифу. Тепловий насос продовжує працювати в цей період на основному режимі, не перемикаючись для підготовки ГВП, забезпечуючи комфортний обігрів / охолодження приміщення.

 

Налаштування за розкладом режиму знезараження бака з водою.

 

 

 

 

Широкі технічні і функціональні можливості

 

Тижневий таймер на 8 подій в день. Незалежний для обох режимів нагрівання / охолодження.

 

Робота по погодозалежному алгоритму. П'ять температурних діапазонів зовнішньої температури.

 

Автоматичний перехід на альтернативне джерело тепла, при зниженні температури зовнішнього повітря нижче встановленої користувачем межі.

 

Автоматичне визначення серії зовнішнього блоку.

 

 

Управління електронними вентилями для автоматичного перемикання режимів охолодження / нагрівання, і для перемикання контурів охолодження / нагрів / підготовка ГВП.

 

Управління зовнішнім додатковим нагрівальним приладом (газовим, електричним, твердопаливним котлом) для обігріву.

 

Управління зовнішнім додатковим електричним (газовим) нагрівачем для ГВП.

 

Управління зовнішнім нагрівачем піддону зовнішнього блоку.

 

Можливість зупинки / запуску теплового насоса зовнішніми контактами.

 

 

 

Універсальний гідромодуль теплового насоса